Pokoje w Green Hostel.

Green Hostel oferuje tanie pokoje Toruń. Nasze pokoje Toruń znajdują się w obrębie toruńskiej starówki w samym centrum miasta.Wybierając naszą ofertę zaoszczędzisz na kosztach zakwaterowania i jesteś w stanie kupić jedzenie po niskich kosztach w pobliskich supermarketach. Jednym zdaniem – tanie pokoje Toruń są idealnym rozwiązaniem dla studentów, osób zatrudnionych na krótkoterminowych kontraktach i turystów poszukujących niedrogiego zakwaterowania z wyżywieniem we własnym zakresie. Gwarantujemy doskonałe ceny!

Wymagamy opłaty rezerwacyjnej za pierwszą dobę pobytu w Green Hostel.

Pokoje Toruń.

Pokoje w Green Hostel to niedrogie zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie, które jest idealnym rozwiązaniem dla turystów nie dysponujących dużym budżetem, poszukujących niedrogiego krótkoterminowego zakwaterowania. Nasze apartamenty z własnym wyżywieniem wyposażone są w telewizor, łóżka ubrane w zawsze świeżą pościel a także internet bezprzewodowy, aby komunikować się ze światem. Na pierwszej kondygnacji każdego Hotelu znajdziecie Państwo w pełni wyposażoną kuchnię.

Jeśli przeczytasz naszą stronę przekonasz się, że nasi klienci pochodzą z krajów na całym świecie i korzystają z naszej oferty, aby zapewnić sobie tanie zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.

Tanie pokoje Toruń.

W obiekcie przy ul. Szewskiej 13 łazienka znajduje się w każdym z pokoi, natomiast w Green Hostel przy ul. Małe Garbary 10 zlokalizowane są na korytarzu.
Ten rodzaj zakwaterowania jest idealny dla osób przybywających do Torunia na krótkoterminowe przyjazdy.

 

AKCEPTUJEMY WIĘKSZOŚĆ KART KREDYTOWYCH.

Hotel Toruń

 

pokoje toruńpokoje Toruń